Makijaż Sylwestrowy

Bal sylwestrowy to seria barwnych serpentyn, balonów, kotylionów…


Niebo rozświetlają sztuczne ognie. Uroczystość i niezwykłość tej nocy podkreślamy strojem i makijażem. Dlatego cała nasza kreacja będzie w

kolorach ciemniejszych i ostrzejszych niż na co dzień, a w makijażu, na włosach i w garderobie pojawią się elementy połyskujące i brokatowe.


Ta noc ma nam upłynąć na tańcach i hulankach, a więc warto zadbać o

dobrą jakość użytych kosmetyków.


Dla wyrównania kolorytu karnacji użyjmy rozświetlającej bazy pod maki-jaż oraz trwalszego niż zazwyczaj podkładu. Ważne jest, by dokładnie upudrować całą twarz (także powieki i usta), najlepiej sypkim pudrem, który ma bardzo dobre właściwości utrwalające makijaż.

Następnie należy zająć się wymodelowaniem łuku brwiowego. Często zapominamy, że to brwi są głównym środkiem wyrazu naszej mimiki i emocji.


Pięknie zarysowany i podkreślony kredką lub cieniem łuk brwiowy powiększy nam optycznie oko i uszlachetni spojrzenie. Cienie na powieki wybieramy w kolorystyce harmonizującej z garderobą lub z dodatkami. Mogą to być cienie matowe, pokryte lokalnie punktami 

świetlnymi z brokatu lub aplikowane bezpośrednio na powiekę cienie perłowe, opalizujące, metaliczne lub kremowe (o konsystencji pomadki), które - dla zwiększenia trwałości - warto delikatnie pokryć matowym cieniem. 


czytaj więcej w Magazynie Sylwestrowym

Kreator stron www - przetestuj!